• +420 541 232 700 |
  • Lelekovice 866, 664 31 |
  • Otevírací doba: Pondělí-Pátek 8.00-16.00
EN CS

Profil společnosti Adam Zahradnická

Filozofie společnosti

Profil společnosti

ADAM – zahradnická a.s. je specializovanou velkoobchodní společností zaměřující se na obchod s rostlinným materiálem – listnatými a jehličnatými stromy a keři a dalším souvisejícím sortimentem zboží. Samostatnou produktovou řadu nazvanou ADAM TRÁVNÍKY tvoří široká nabídka výrobků určených pro zakládání a údržbu trávníků (osiva BARENBRUG, trávníková hnojiva a substráty, travní koberce, podpůrné prostředky atd.). Našimi partnery jsou zahradníci, zahradnické firmy, projektanti veřejné i soukromé zeleně, města, obce, golfová hřiště, fotbalové kluby, dostihové dráhy a všichni další, kdo mají se zelení a travnatými plochami cokoli společného.

 

Lelekovice

Středisko Lelekovice u Brna

Středisko bylo vybudováno v roce 1998 v klidném prostředí Lelekovic na okraji Brna. Areál střediska disponuje 4 000 m2 venkovních skladových ploch a cca 600 m2 vnitřních skladových ploch. Středisko Lelekovice se soustřeďuje především na prodej rostlinného materiálu pro oblast Moravy, části jižních Čech a Slovensko a na prodej výrobků produktové řady ADAM TRÁVNÍKY. Charakteristikou střediska je stabilita. Stálý management systematicky a cílevědomě pracuje na rozvoji firmy a péči o své zákazníky. 

Bříství

Středisko Bříství

Na jaře 2010 bylo otevřeno nové velkoobchodní prodejní středisko v Bříství u Prahy. Areál střediska sestává z 8 000 m2 prodejní zahrady, kde jsou umístěny rostliny k přímému odběru, 7 500 m2 zakládky balových rostlin a dále 1800 m2 manipulační plochy pro přípravu zakázek apod. Probíhá zde také distribuce travních osiv Barenbrug a trávníkových hnojiv. Provozovna v Bříství je moderní středisko se školkařskou produkcí od celé řady českých a evropských pěstitelů.