• +420 541 232 700 |
  • Lelekovice 866, 664 31 |
  • Otevírací doba: Pondělí-Pátek 8.00-16.00
EN CS

Adam Trávníky

Pireco Aquaaid Barenbrug Hnojiva Rohože Sedum Travníkové koberce

ADAM Trávníky

V roce 2013 představuje Adam - zahradnická, a.s. ucelenou produktovou řadu, která nese název ADAM TRÁVNÍKY. Tato produktová řada sjednocuje dosud prodávané výrobky a zároveň přináší nové produkty z oblasti zakládání a údržby trávníku. K základnímu sortimentu patří široká nabídka trávníkových hnojiv od různých dodavatelů počínaje holandskými firmami Mivena a Melspring, přes hnojiva norské firmy Yara a dále hnojiva Forestina. Nabídka travních směsí Barenbrug již patří ke stálému sortimentu „ADAMA“, ale i tato nabídka se neustále rozšiřuje o celosvětově inovativní směsi. V roce 2014 jsme nabídku obohatili o široký sortiment substrátů.
Vedle základního sortimentu se Adam – zahradnická, a.s. specializuje i na dovoz trávníkových koberců z Holandska. Naši partneři Direct Gazon a Hendriks Graszoden zajišťují svými 800 ha produkčních ploch dostatečnou kapacitu vysoce kvalitního travního drnu. Nabídka zahrnuje trávníkové koberce založené z několika druhů travních směsí v různé šíři rolí od 40 cm, určených pro zahradní a sadové úpravy, až po 240 cm, určené pro pokládku zátěžových sportovišť (fotbal, ragby apod.).
V roce 2014 jsme do naší nabídky zařadili i nabídku travních rohoží Sedum. Jedná se o zapěstované rohože obsahující rostliny 5-8 druhů rodu Sedum (rozchodníky) o velikosti 0,8 x1,2m (0,96m2). Rohože jsou přepravovány na paletách v množství cca 42-50 ks. Takto připravené rohože jsou připraveny k pokládce a vytvoří okamžitý efekt rozchodníkového drnu.
Nabídka obsahuje i široký sortiment podpůrných a stimulačních produktů pro rostliny i půdu různých firem, jako jsou PRP technologies (Olmix), Melspring, Aqua Aid a Pireco.   
S firmami Pireco a  Aqua Aid jsme navázali úspěšnou spolupráci v uplynulých dvou letech. První z nich nám rozšířila nabídku o produkty pro výživu a ochranu rostlin na biologické bázi. Celý koncept této firmy je primárně postaven na prevenci v boji s chorobami a škůdci.  
Druhá z výše zmíněných firem je producentem půdních penetračních a hydratačních činidel.  
Sjednocení jednotlivých výrobků do ucelené nabídky usnadní výběr zboží a poskytne možnost komplexního řešení pro založení a údržbu travních ploch.
ADAM – zahradnická, a.s. vybudovala svoje postavení na trhu strategií dlouhodobého partnerství a úzkého kontaktu s klienty, jehož součástí je i technická podpora a poradenství přímo v terénu. Naší filosofií je spolupracovat se špičkami v oboru tak, aby byla zaručená kvalita a vysoká účinnost všech nabízených produktů.