• +420 541 232 700 |
  • Lelekovice 866, 664 31 |
  • Otevírací doba: Pondělí-Pátek 8.00-16.00
EN CS

Bakteriální produkty

BioEnergy

BioEnergy

Adam-zahradnická a.s. od letošního roku zařadila do své produktové řady také mikrobiální produkty litevské firmy BiEnergy LT. Bioenergy LT, založená v roce 2013, je největší inovativní biotechnologická společnost v severní Evropě z hlediska výrobní kapacity. S pomocí pokročilých výrobních technologií vyvíjí a vyrábí mikrobiologické produkty pro optimalizaci výživy rostlin a obnovu přirozené úrodnosti půdy. Mikroorganismy v produktech se přirozeně vyskytují v přírodě a nejsou geneticky modifikovány. Produkty vyráběné společností Bioenergy LT si již získaly důvěru zákazníků nejen v Litvě, ale i v zahraničí. 

Vzhledem k hledání způsobů, jak chránit a šetřit půdu, dosáhnout vysoké produktivity plodin, kvality výnosu a efektivnějšího provozu dalších přípravků pro péči o rostliny, je biologickým přípravkům věnována stále větší pozornost.

V produktech vyráběných Bioenergy LT se mikroorganismy účastní všech důležitých metabolických procesů živin a mikroprvků dostupných pro rostliny a jsou jedním z nejdůležitějších faktorů určujících stabilitu půdy, metabolismus a úrodnost.

Azofix Plus

Bactoforce

Bacto-K

Ruinex

Fosfix Plus

BioEnergy

Comment

Komentáře (0)